Рятувальники Кривого Рогу навчали переселенців правилам поводження з вибухонебезпечними предметами
У Кривому Розі проводили профілактичні бесіди серед населення про вибухонебезпечні предмети - ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.
Сьогодні рятувальники Кривого Рогу провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з тимчасово переміщеними громадянами з інших міст. Людям нагадали правила пожежної безпеки, безпечного поводження із підозрілими предметами, наголосивши на деяких найважливіших вимогах:
під час воєнного стану забороняється відвідувати ліси;
не можна чіпати предмети, схожі на вибухові;
необхідно бути вкрай обережними у поводженні із сучасними ворожими боєприпасами;
якщо знайшли снаряд, чіпати його ні в якому разі не можна, такі боєприпаси небезпечні тим, що розірватися можуть у будь-який момент;
знешкоджувати елементи, що не розірвалися, мають право лише підготовлені фахівці, не слід намагатись самостійно розібрати або перенести снаряд.
В ході розмов фахівці ДСНС роздали "новим криворіжцям" листівки з попередженнями про небезпеку поводження з вибухонебезпечними предметами.
Популярное
15:42, 28 апр 2025
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
Топ обсуждаемых
07:01, 6 ноя 2025
09:30, 6 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0