На Дніпропетровщині переселенців безкоштовно годують гарячими обідами у ресторанах
На Дніпропетровщині у 36 ресторанах та кафе переселенців безкоштовно годують гарячими обідами. Проце розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
Це – допомога від міжнародного фонду World Central Kitchen. Нині представники фонду працюють на Дніпропетровщині. Переселенців безкоштовно годують у 36 ресторанах та кафе області. А ще – видають людям продуктові набори у різних містах та селах регіону.
«Щодня робимо десятки тисяч продуктових наборів у різних областях країни. Кожен пакунок – це 12-15 кг найнеобхідніших продуктів на тиждень для родини з 3-4 людей. Борошно, молоко, олія, яйця, макарони, овочі й фрукти – майже 20 інгредієнтів. Пакунки розвозимо громадами області. Працюємо й у шелтерах та волонтерських центрах», – розповів регіональний лідер Гуманітарного фонду World Central Kitchen Антон Садиков.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
Трамп після інавгурації зробив перші заяви про війну в Україні та зустріч із путіним
08:26, 21 янв 2025
Топ обсуждаемых
У боях за Україну загинув криворіжець Сергій Синицький – батько двох дітей, працівник КЗРК
17:53, 8 июл 2025
КОММЕНТАРИИ — 0