В Криворізькому районі знову постраждала Велика Костромка
9 червня почалось неспокійно. Криворізький район зазнав артилерійських ударів від окупантів. Жертв та поранених немає
Як зазначили в обласній воєнній адміністрації, ворог п'ять разів бив з артилерії по Великій Костромці. Є руйнування та пошкодження житлових будинків. На щастя, людей не зачепило.
В інших районах Дніпропетровщини ніч минула спокійно.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0