Маріуполь на межі розповсюдження холери
Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в ефірі телемарафону повідомив, що в Маріуполі починає розповсюджуватися холера.
«Ми спостерігаємо як місто закривається. Крім того, почала надходити інформація, що російська сторона в Ростові-на-Дону підготувала вже окремі інфекційні відділення, де вони готуються приймати власних військових, які можуть потрапляти в результаті епідемії, і слово «холера» звучить усередині міста, всередині окупаційної влади та їхньої кураторів», - сказав Петро Андрющенко.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0