Кривий Ріг втратив ще одного земляка у війні з рф
Олег Зубрицький на момент повномасштабного вторгнення перебував на пенсії. Майже 30 років свого життя він віддав роботі на шахті і не планував пов'язувати своє життя з військовою справою.
Однак у перші дні початку протистояння він пішов добровольцем у ЗСУ.
Олег Зубрицький загинув внаслідок ракетного удару ворога. Йому тепер назавжди 51 рік.
Найщиріші співчуття дружині, сину, близьким та друзям. Вічна слава Герою!
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0