Кривий Ріг втратив ще одного земляка у війні з рф

10:16, 5 июн 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Олег Зубрицький на момент повномасштабного вторгнення перебував на пенсії. Майже 30 років свого життя він віддав роботі на шахті і не планував пов'язувати своє життя з військовою справою. 

Однак у перші дні початку протистояння він пішов добровольцем у ЗСУ. 

Олег Зубрицький загинув внаслідок ракетного удару ворога. Йому тепер назавжди 51 рік.

Найщиріші співчуття дружині, сину, близьким та друзям. Вічна слава Герою!

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 21 червня

20:00, 20 июн 2026

0