Вночі під артилерійським ударом ворога опинились дві громади Криворізького району
Ніч на Дніпропетровщині з 1 на 2 червня минула із затяжними тривогами. Цього разу ворожі ракети оминули область. Проте ворожа артилерія знову гатила по населеним пунктам Криворізького району.
Про це повідомив голова ОВА Валентин Резніченко.
"Ворог знову стріляв на межі з Херсонщиною.
Кілька разів ударив з артилерії по Зеленодольській та Апостолівській громадам.
Людей не зачепило.
Зараз в області все нормально", - зазначив він.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0