Ворог продовжує обстріли Криворізького району, цієї ночі "денацифікував" поля
Ніч на Дніпропетровщині пройшла без затяжних сигналів повітряної тривоги і руйнувань.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
"Вночі ворог знову вдарив по Криворіжжю, влучив у прикордонні території Зеленодольської громади. На щастя, поцілили у поля, тому постраждалих немає, жодна будівля не пошкоджена", - повідомив він.
Нині в області все спокійно.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0