В Україні за зґвалтування вперше судитимуть російського окупанта
Прокуратура скерувала до суду першу справу про зґвалтування під час війни. Йдеться про вбивство чоловіка та сексуальне насильство над його дружиною, повідомила Генпрокурорка Ірина Венедіктова.
Перед судом постане росіянин Михайло Романов, який у березні під час окупації Броварського району увірвався до будинку та застрелив його господаря. П‘яний чоловік разом з іншим окупантом, одразу ж після вбивства декілька разів зґвалтували дружину вбитого. Вороги погрожували жінці та її дитині зброєю й насиллям.
"Навіть попри те, що обвинувачений наразі не в наших руках, він не уникне справедливого суду і відповідальності перед законом", – зазначила Ірина Венедіктова.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0