Вночі ворог бив артилерією по Криворізькому району
Сьогодні вночі тривога на Дніпропетровщині тривала близько трьох годин. Обійшлось без ракетних ударів, проте ворог знову гатив по Криворізькому району.
Голова обласної ОВА Валентин Резніченко повідомив:
"Ніч з затяжною тривогою...
По Криворізькому району знову стріляла ворожа артилерія.
Били по Зеленодольській та Апостолівській громадах.
Люди не постраждали".
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0