Вночі ворог знов обстрілював Криворізький район
Ніч минула з тривогами, проте ракетних прильотів на Дніпропетровщині не було.
Про це повідомив голова ОВА Валентин Резніченко.
"У Криворізькому районі знову стріляли. Ворог ударив з артилерії по Зеленодольській громаді. Є руйнування. Люди не постраждали", - повідомив він.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0