У Кривому Розі жінка потрапила під колеса поїзда і залишилася без ніг
На вокзалі у Кривому Розі жінка, намагаючись наздогнати поїзд, потрапила під його колеса. Їй відрізало ноги. Інформацію підтвердили у Криворізькому районному управлінні поліції.
Нещастя сталося сьогодні, 25 травня вранці, на вокзалі у Довгинцівському районі. Молода 34 - річна жінка побігла за поїздом, який рухався. Вона не втрималась на платформі і потрапила під колеса. Їй відрізало обидві ноги.
На місце нещасного випадку терміново прибула єкстренна медична допомога. Потерпілу було госпіталізовано в лікарню, де їй надали медичну допомогу.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0