При атаці на Криворізькому напрямку ворог використовував форму ЗСУ
Обстановка на південному фронті залишається стабільно напруженою. Про це повідомляє оперативне командування "Південь".
24 травня в напрямку Кривого Рогу відбулось бойове зіткнення підрозділу українських військових із специфічною групою ворожих сил. Противник за підтримки двох бойових броньованих машин «Тигр» під прикриттям мінометного вогню намагався захопити наш спостережний пост. При цьому, на рашистах був військовий однострій ЗСУ. Атака завершилась загибеллю чотирьох нападників. Ворог відступив.
Миколаїв продовжує потерпати від обстрілів "Смерчами".
Окупаційна влада має намір мобілізувати українців з окупованих територій Херсонської області для війни проти України. Це є грубим порушенням Женевської конвенції і кваліфікується як військовий злочин.
Всього за добу українськими ракетно-артилерійськими підрозділами завдано ворогу втрат вже неживою силою – 33 загарбники та 7 одиниць броньованої й автомобільної техніки.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0