В Павлоградському районі рашисти "денацифікували" річку
22 травня близько 16.15 ракета прилетіла до Павлоградського району. Руйнувань та постраждалих немає.
Про це повідомляє очільник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
"У нас "приліт" у Павлоградському районі.
Ракета влучила у річку Самара.
Люди не постраждали.
Орки почали “денацифікацію” української риби…" - написав він у Telegram.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0