У Криворізькому районі знов тривожно, - Резніченко
На лінії зіткнення знов гаряче. Ворог не припиняє обстрілювати селища Криворізького району. Вночі обстріли Великої Костромки продовжувались.
Про це повідомив голова ОВА Валентин Резніченко.
"Ніч у більшості районів була спокійною. У Криворізькому знову тривожно. Окупанти двічі обстріляли Велику Костромку. У кількох будинках вибиті шибки. Люди не постраждали", - повідомив він.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0