Вночі окупанти п'ять разів обстріляли громаду Криворізького району
Окупанти п’ять разів обстріляли Зеленодольську громаду.
Про це повідомив голова ОВА Валентин Резніченко.
"Били з «Градів» та «Ураганів» по Великій Костромці. Людей не зачепило. Пошкоджені й зруйновані будинки. Село частково без світла та газу", - повідомив він.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0