--.-° --% 0мм

Олександр Вілкул привітал архієпископа Єфрема з Днем архієрейської хіротонії

10:18, 16 сен 2010 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Олександр Вілкул привітал архієпископа Єфрема з Днем архієрейської хіротоніїГолова Дніпропетровської обласної державної адміністрації привітав Архієпископа Криворізького і Нікопольського Єфрема з Днем Архієрейської хіротонії.

Високопреосвященнійший Владико Єфреме!
Прийміть сердечні вітання з нагоди рчниці Вашої архієрейської хіротонії та пастирського служіння на кафедрі Криворізької єпархії Української Православної Церкви!

Ваша місія будівничого і проповідника Криворізької єпархії Української Православної Церкви позначена мудрістю та самовідданою працею, плідною милосердницькою діяльністю, невтомними зусиллями, спрямованими на відродження духовності та укріплення православних традицій на Дніпропетровщині.

Віддаючи велику шану Вашій благородній і натхненній роботі на благо українського суспільства, бажаю, щоб усі Ваші добрі справи та починання і надалі примножувати духовну силу та славу рідної Вітчизни.
Щиро зичу Вам, Ваше Високопреосвященство, доброго здоров’я та нових звершень у Вашому благодатному служінні в ім’я процвітання України.

З повагою, голова облдержадміністрації
О. Ю. ВІЛКУЛ  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых