--.-° --% 0мм

Непоправна втрата: пішли з життя захисники України, жителі Криворізького району  Артем Косяк та Володимир Карпіков

14:27, 13 май 2022 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Лозуватська сільська рада повідомила про загибель  захисників України від російського агресора жителя Лозуватки Артема Косяка та жителя села Зелений Гай Володимира Карпікова.    

Мешканець Криворізького району Артем Вікторовіч Косяк  у 2008 році закінчив Лозуватську СШ №1, з 14 серпня 2014 року перебував у зоні АТО в 78 батальйоні в Донецькій області. З 24 лютого 2022 року продовжував боронити нашу країну від російського агресора.

Лозуватська сільська рада з глибоким сумом сповістила про смерть захисника України: "Артем був хорошою людиною, люблячим сином та братом, надійним товаришем та справжнім героєм, який боронив нашу державу, наших людей! Висловлюємо щире співчуття близьким і рідним покійного. Світла пам'ять про цю добру людину назавжди залишиться в серцях тих, кому пощастило з ним бути знайомим, працювати, дружити та спілкуватися."

Також, захищаючи Україну на полі бою, загинув мешканець села Зелений Гай Володимир Карпіков.

Володимир Анатолійович Карпіков мешкав в селі Зелений Гай Криворізького роайону, працював водієм у підрядній організації заводу «Арселор – Міттал-Стіл». У лютому місяці пішов добровольцем на війну захищати нашу державу, а 5 травня 22 року загинув в бою.

"Він був чудовим сім'янином, турботливим батьком, щирим та вірним другом. У нього залишилися дружина та двоє синів. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким щодо непоправної втрати.", - прокоментували трагічну подію односельці  Володимира Карпікова.  

Низький уклін нашим воїнам-захисникам! Вічна пам'ять Героям! Герої не вмирають!

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых