На Херсонщині з боку Дніпропетровщини ЗСУ звільнили від орків 20 населених пунктів
ЗСУ звільнили від російських військ приблизно 20 населених пунктів Херсонщини.
Про це повідомив голова ОВА Лагута.
Він пояснив, що основні бойові дії зараз тривають на кордонах із Дніпропетровською та Миколаївською областями.
"З боку Дніпропетровської області ми маємо вже приблизно 20 деокупованих населених пунктів у трьох територіальних громадах – Високопільській, Нововоронцовській і Кочубеївській", – наголошує очільник керівник ОВА.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0