У водосховище Зеленодольська потрапили касетні снаряди
Влада Зеленодольської громади звернулась до мешканців не рибалити з човнів та не ставити сіток у водосховищі. Це може бути небезпечним.
На сторінці Зеленодольської територіальної громади у фейсбуці з'явилась інформація про потрапляння до водосховища касетних снарядів. Це сталося після того, як над войдоймою вибухнула ракета.
Детонація цих небезпечних "сюрпризів" може відбутись при найменшій взаємодії. Тому прохання до рибалок - уникати виходу на воду та не використовувати риболовні сітки.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0