За кілька днів буде скасована знижка на "Зелену картку"
З початку березня була введена 50% знижка на "Зелену картку" на легкове авто на 15 і 30 днів. Однак з 10 травня за страхування авто для виїзду за кордон доведеться платити повну вартість.
На засіданні МТСБУ від 3 травня прийняли рішення скасувати знижку. Підвищення тарифів потрібне, щоб забезпечити можливість страхових компаній виконувати свої зобов'язання по покриттю, які в ЄС становлять понад мільйон євро.
Починаючи з 10 травня ціна Зеленої картки на короткострокові поліси на 15 і 30 днів збільшиться удвічі. Фактично ціни стануть такими, як у довоєнний період.
Кому потрібно придбати Зелену картку, поки ще на hotline.finance діє знижка. При оформленні ви можете вибрати потрібну вам дату, з якої буде діяти страховка. Придбати "Зелену картку" можна навіть на 3 місяці наперед. Після оплати готовий електронний поліс одразу прийде на вказану електронну адресу.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
Україна посилює міжнародне переслідування воєнних злочинців через механізми INTERPOL HQ
08:33, 7 фев 2026
Удвох на одну: на Дніпропетровщині молодик з неповнолітньою пограбували літню жінку
07:03, 7 фев 2026

КОММЕНТАРИИ — 0