Сьогодні мінери опрацювали третину села Криворізького району. Ліквідували майже сотню снарядів
13 квітня сапери працювали в селі Мала Костромка Зеленодольської ОТГ. Людей просили не виходити з будівель. Робота з розмінування виконана частково.
Про це у фейсбуці повідомив голова Зеленодольської тергромади Дмитро Невеселий.
"Сьогодні команда саперів пропрацювали 1/3 частину села М.Костромка.
Ліквідовано 95 шт. снарядів. Ще залишилось багато. Продовжать роботу в найближчі дні. Дякуємо спеціалістам за цю важливу і небезпечну працю!
Наголошую, не чіпати підозрілі предмети! Бережіть себе!" - написав Невеселий.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0