--.-° --% 0мм

Криворожане с 21 октября смогут переезжать из области в область на общественном транспорте при предъявлении COVID-сертификатов, ПЦР или экспресс-тестов на COVID-19    

10:33, 20 окт 2021 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

С 21 октября межрегиональные перевозки пассажиров должны осуществляться при наличии у них COVID-сертификатов. Об этом сообщили в Министерстве здравоохранения Украины.

С 21 октября вступают в силу новые правила межрегиональных перевозок. Министерство здравоохранения собрало частые вопросы новых изменений, с которыми обращаются украинцы и отвечает на них.

Могут ли те, кто переболел использовать в транспорте COVID-сертификат о выздоровлении?

COVID-сертификат на основании выздоровления предусмотрен в приложении "Действие" и сейчас находится на этапе тестирования. Когда он станет доступным для пользователей "Действия", тогда его можно будет использовать для того, чтобы воспользоваться общественным транспортом для поездок между регионами. Действовать такой COVID-сертификат будет 180 дней.

 

Можно ли получить бумажную справку о перенесенной болезни?

Получение бумажной справки пока не предусмотрено. Граждане смогут использовать такой COVID-сертификат в "Операции", когда он станет доступным.

Можно показать сертификат в действии?

Да, для поездок между областями можно показать цифровой сертификат в приложении "Действие". Подходит как "желтый" внутренний COVID-сертификат (о получении первой дозы), так и "зеленый" внутренний COVID-сертификат (о получении полного курса вакцинации).

Если я противопоказания к прививке, могу ли я показывать такую ​​справку для межрегиональных поездок?

Пока не существует утвержденной формы справки о противопоказаниях к вакцинации против COVID-19.

В то же время, отмечаем, что человек, действительно имеют абсолютные противопоказания к прививке в Украине меньше 1%. Речь идет о тяжелой аллергической реакции на первую дозу вакцины (анафилактический шок) или гиперчувствительность к компонентам вакцины.

Постановление №1236 не предусматривает, что граждане могут предъявлять при межрегиональных поездок документ о противопоказаниях к вакцинации.

Сейчас граждане могут сделать ПЦР-тест или экспресс-тест на COVID-19 и использовать его в поездках между регионами.

Где можно взять справку о получении первой дозы вакцины?

Бумажную справку о получении первой дозы вакцины против COVID-19 может выдать врач, который проводил прививки. Речь идет о форме 063-О. Ее также можно использовать для поездок межрегиональным транспортом.

 

 

 

КОММЕНТАРИИ — 8


  • 20.10.2021 11:37   Васылль

    Надо еще знать девичью фамилию своей собаки

  • 20.10.2021 14:11   адвокат

    ЯКЩО У ВАС БУДУТЬ ПРОСИТИ СЕРТИФІКАТ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ.... ОБОВЯЗКОВО ЗНІМАЄМО НА ВІДЕО Спочатку кажете, що відповідно до Закону «Про Охорону Здоров’я» ст. 39-1 та Цивільного Кодексу ст. 286 медична інформація (в тому числі будь-які документи) не можуть вимагатися НЕ УПОВНОВАЖЕНИМИ ОСОБАМИ згідно чинному ЗАКОНОДАВСТВУ. Не пускають до магазину, транспорту ........ Викликаємо Поліцію і пишемо заяву про вчинення ПРАВОПОРУШЕННЯ на представників ( посада, ПІП.... ) ст. 161 ККУ, ст. 356 ККУ, ст. 633 ЦКУ По УкрЗалізниці, відповідну до наказу «Про затвердження "Правил перевезень пасажирів, багажу,вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України" в розділі 7 вказано, що документами для проїзду є тільки КВИТОК і ДОКУМЕНТ, якій підтверджує власника квитка і ВСЕ, НІЧОГО БІЛЬШЕ !! Ніхто немає права вимагати . ТІЛЬКИ ЗАКОНОМ ПОВИННІ БУТИ НАДАННІ ВЛАДНІ ПОВНОВЖЕННЯ !

  • 20.10.2021 14:12   адвокат

    ЯКЩО ПОЛІЦІЯ ЩОСЬ ВИМАГАЄ АБО ОРГАН ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ. ст.161, ст.356, ст. 364, ст. 365, ст. 109, ст. 184-3 Кримінального Кодексу України ( у поліцейського немає посвідчення згідно постанови КМУ від 27 грудня 2018 р. № 1137 , під час прийняття цієї постанови міністир Внутрішніх справ був присутній і проголосував «За». Кабінет Міністрів є колегіальним органом і його постанова має вищу силу за накази Міністра Внутрішніх Справ ). Відповідно до ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено ЗАКОНОДАВСТВОМ (не постановами КМУ, Наказами .......).

  • 20.10.2021 14:13   адвокат

    Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. { Офіційне тлумачення положення частини другої статті 19 див. в Рішенні Конституційного Суду України N 7-рп/2009 від 16.04.2009 } Закон «про Національну Поліцію» ст.23 — поліція у відповідності до цього ЗАКОНУ не має ̆владних повноважень перевіряти сертифікати (кожні повноваження чітко прописані й встановлено Законом) ст. 23 складається із 35 пунктів і там не передбачено перевірку КОВІД-СЕРТИФІКАТУ. Тому немає владних повноважень вимагати предявити! Закон «про Національну Поліцію» ст.24 — Додаткові повноваження можуть надаватися нацполиції виключно ЗАКОНОМ.

  • 20.10.2021 14:14   адвокат

    Також Конституційний Суд України рішенням від 20 серпня 2020 року №10/2020 вказує ву пункті 3.2. Конституційний Суд України зазначає, що згідно зі статтею 64 Конституції України конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України; в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень; не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 Конституції України. Конституційний Суд України наголошує, що обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина є можливим у випадках, визначених Конституцією України. Таке обмеження може встановлюватися виключно законом - актом, ухваленим Верховною Радою України як єдиним органом законодавчої влади в Україні.

  • 20.10.2021 14:14   адвокат

    Встановлення будь-якого обмеження , встановленного підзаконним актом суперечить статтям 1, 3, 6, 8, 19, 64 Конституції України. Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову. ст 6 Конституції України . Органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах і відповідно до законів України. Кабінет Міністрів - орган ВИКОНАВЧОЇ, А НЕ ЗАКОНОДАВЧОЇ ВЛАДИ ( читайте ст 6, 19 Конституції України ) і повинен ВИКОНУВАТИ ЗАКОНИ і видавати Постанови та Накази ВІДПОВІДНО ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТА ЗАКОНІВ! Уточнення Конституційного суду України справа від 13.06.2019 √ 5-р/2019

  • 20.10.2021 19:19   Влад

    Переезжать надо только за границу или срочно отделяться от Киева.

  • 20.10.2021 20:22   неВлад

    Влад, так вперёд, на отделившуюся от Киева территорию ДыНыРы

Популярное

Топ обсуждаемых