--.-° --% 0мм

«Європейська Солідарність»: нові обличчя

20:47, 10 сен 2020 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

На нинішніх місцевих виборах криворізька команда «Європейської Солідарності» залучила багато нових людей, чим значно посилила свої позиції в місті. Всі вони – хтось в більшій, хтось – в меншій мірі, - мають певний політичний досвід і готові поділитися ним задля боротьби за Україну і Кривий Ріг. Один з таких людей – Юрій Яровий.

Юрій Борисович – дійсно суттєве надбання для місцевого осередку «ЄС», адже людей с подібним багаторічним досвідом політичної, і, головне, - успішної, боротьби в Кривому Розі не так багато. До того ж він - юрист, економіст, доктор філософії в галузі права, повний кавалер головної нагороди Кривого Рогу – нагрудного знака «За заслуги перед містом», людина обізнана в найрізноманітніших галузях господарства: він знає, як, і, головне – заради чого боротися. А позиція у нього стійка і непохитна – благо для України і рідного міста.

Старт політичної біографії Юрія Ярового прийшовся на кінець вісімдесятих. Саме тоді і почалося його формування як свідомого патріота, особистості з демократичними поглядами та принципами. 1989 року Юрій Яровий став організатором першого на заводі «Криворіжсталь», де він тоді працював помічником сталевара, страйкового комітету. Згодом приєднався до Народного Руху, і в результаті перших в історії Кривого Рогу демократичних виборів пройшов до міської ради, де очолив партійну фракцію. Молодого криворізького політика примітив один із батьків нашої Незалежності - В’ячеслав Чорновіл - і навіть довірив йому бути в місті своєю довіреною особою на перших виборах Президента України. Під час своєї першої депутатської каденції Юрій Яровий був активним учасником відсторонення від влади комуністичного керівництва міста в особі міського голови Григорія Гутовського.

Коли спалахнула Помаранчева Революція, Юрій Яровий приєднався до боротьби за майбутнє України. Очолив Криворізький міський штаб з виборів Президента України і знову став довіреною особою кандидата в Президенти України, цього разу - Віктора Ющенка.

Остання з трьох депутатських каденцій Юрія Ярового в міський раді розпочалася 2010 року, а завершилася фактично достроково. Як каже сам Юрій Борисович, відразу після побиття студентів на київському Майдані та початку Революції Гідності він прийняв принципове рішення: не відвідувати сесії міськради. Це була його громадянська позиція, форма протесту проти свавілля влади. Таким чином, впродовж семи років він не приєднувався до жодної політичної партії. В цей час займався волонтерською діяльністю – очолював благодійний фонд «Спарта» з допомоги бійцям, що воюють на Донбасі. І ось Юрій Яровий вирішив повернутися в політику, вже в складі «Європейської Солідарності». На питання: що підштовхнуло до такого рішення, Юрій Борисович відповідає:

Сьогодні вирішується майбутнє мого рідного міста, і я відчуваю особисту відповідальність за його подальшу долю. Мої діти та онуки живуть не в Києві й не в Лондоні, а в Кривому Розі, - тут наша земля, наш дім. І я зроблю все, щоб захистити право Кривбасу і його жителів на майбутнє. – Каже Юрій Яровий. - Чому я вирішив продовжити політичну боротьбу саме в складі команди «Європейської Солідарності»? Тому що на сьогодні фактично це єдина проукраїнська політична сила, представлена в парламенті, і єдина по-справжньому опозиційна до влади. Вона збирає під свої прапори всіх патріотів, всіх тих, хто любить Україну. Ми вже переконалися, до чого веде нас принцип «какая разніца». Для мене і моїх однодумців є різниця, - нам не все одно.

Політик налаштований рішуче і заявляє, що не пошкодує власних сил задля того, аби перемога була на боці України:

Особисто для мене місцеві вибори – це не бійка за владу, це битва за Кривбас. І ми із моїми політичними побратимами будемо боронити своє рідне місто і свою Україну.

Ігор Єфимов

КОММЕНТАРИИ — 24


  • 10.09.2020 21:07   Sokker

    Как его не хвали, НО, мне достаточно только одного показателя: если он идет от "ЕС" - значит он "несповна розуму". И как его не зализывай, а ума от этого не добавится.

    • 10.09.2020 21:13   Sokker

      Почитал его «боевой путь», так он оказывается «рагуль» со стажем, и это он, и такие, как он, довели страну, входящую в 1991 году в двадцатку лучших экономик мира, в европейское Сомали, самую нищую страну Европы, постоянно у всех клянчащую денег.

  • 10.09.2020 21:15   фантомас

    Sokker-давай начинай нахваливать кто от Зе-команды идет..там ум прямо зашкаливает..)))

    • 10.09.2020 21:32   Sokker

      А где я хоть раз нахваливал кого-то из Зе? Там дебилы не лучше. И уже ясно видно, что не состоялась Украина как государство. Каждый следующий президент хуже предыдущего (Янукович только исключение, все-таки по сравнению с Ющенко - он был мэтром), и все под патриотические завывания практически стараются развалить Украину.

  • 10.09.2020 21:16   с социка

    И вот этого чмошники нам предлагают выбрать в мэры?! Да на нём клейма негде ставить - стачком, черновол, ющ, майдаун, волонтёр... и... доктор философии! И, как вишенка на торте - европэйська солидарнисть, которая дискредитировала себя всегда и везде хотя бы даже тем, что очолюе её потрох. Вижу! Вижу светлое будущее с такими кандидатами :-)

  • 10.09.2020 21:17   Юлька

    Хз не скажу, ес - козлы, промолчу.

  • 10.09.2020 21:25   Меня, не звали?

    А сокер вообще то не причем к зе, если че. Фантомас ты что? Тут синие, в большенстве. Но не жоп. Кто хочет командовать своим и своей страной а не чейто. Ты может не в курсе, я повторю, нас не то что заебали нас уничтожают. А ты кто ты кто он и тд. Не чего не кто из тех кто суда может тыкнуться и даже все в троем если общитаться и с батьком не сделаем. Потому что не спрашивает больше нас они. Мы это они. Понятно. За кого не голосуй они у нас и мы их.

  • 10.09.2020 21:34   Дед Мазай

    Ну, шо тут сказать. По жирной лоснящейся рож..., пардон, лицу видно, шо персонаж очень хорошо питается, в жизни хорошо устроился благодаря своим не самым хорошим человеческим качествам, в деньгах нужды не имеет (но за возможность преувеличить свой капитал глотку перегрызть любому), за страну и простой народ пятую точку рвать не будет, болт он на них положил. Во власть идёт за властью и баблом. И не более того. Но обещать будет много, чтобы пробиться к корыту.

  • 10.09.2020 21:58   ivan1

    Где они таких находят как на картинке тут представили? Для Кривого Рога такой дяденька хуже Тунгусского метеорита. Ехал бы отсюда в Европу, и проявлял бы там солидарность.

  • 10.09.2020 22:32   Светлана

    Да их на гиляку за причиндалы и пусть солидарничают все вместе, а в компанию им Яцинюка, Порошенко, Кличко и им подобных. А что касается команды Зе так хоть не обидно когда с нас ржут, клоуны они везде клоуны

  • 11.09.2020 06:56   Ппц

    Не обидно когда ржут с человека там, народа, ппц. Чем думаете, голова для сильных.

  • 11.09.2020 16:52   пенсионерка

    "...відразу після побиття студентів на київському Майдані та початку Революції Гідності він... " Ці слова в тексті зайві. Бо вже ніхто на них спокійно не реагує. Це відштовхує.

  • 11.09.2020 19:01   гость

    Для Кривого Рога - это не кандидат, рагульё на нары!!! Они, уроды должны на коленях прощения у страны просить, а не рваться во власть, мало гражданской войны и разрухи,?

  • 11.09.2020 21:31   Олег

    Найдостойнейший из кандидатов . Юрий Борисович - человек слова и дела ! Украина с вами !

  • 11.09.2020 21:46   Светлана

    Слыш ты подстилка фашистская гыдота perlov вали сам пока ноги носят тебя тварь. Я рождена в СССР, а ты ушлепок и петушок

  • 11.09.2020 22:21   Дед Мазай

    Боюсь, что Кривому Рогу этого «достойнейшего кандидата» и «классного мужика» не прокормить. В трубу вылетим и ещё должны останемся. И насчёт «пророссийских мразей». Вчера наши шахтёры восьмой день из шахты не выходили, требуя справедливой оплаты за свой труд, положенные льготы и модернизации оборудования. А Россия вчера для своих шахтёров ввела в строй новую шахту в Якутии с соблюдением всех требований по безопасности. Более тысячи человек будут работать на современном и оборудовании, получая за свой труд намного больше, чем шахтёр на предприятии украинского алигарха. А мрази- это как раз все эти «наидостойнейшие кандидаты» и «классные мужики», кто всеми неправдами рвётся к бюджетному корыту ради того, чтобы набить халявным баблом свою мошну.

  • 11.09.2020 22:53   Александр

    Почитал внимательно все 16 комментариев. Не буду высказывать своё мнение касательно выборов и данного кандидата, и вообще любого кандидата, результаты выборов, покажут настроения людей. А у вас, всех кто комментировал данную публикацию, явно просматривается любовь к русскому миру, как и пророссийская агитация. Интересно, кто же вас заказал. Очень грязно и низко, любители совка

  • 11.09.2020 23:20   Анна

    Тут удаляют комментарии ахахахахаха клоуны

  • 11.09.2020 23:28   Егор

    Что-то имеется кроме нелепых оскорблений ?

  • 11.09.2020 23:39   Владимир

    МДА....ума у людей, которые писали комментарии выше,не больше, чем у жабы....сразу видно, что люди не дальновидные и слабоумные. Очередные диванные эксперты ,которые только и способны выдать желчь и бред различного рода...Искренне надеюсь,что люди начнут думать головой,а не как эти комментаторы...известным местом А по поводу данного кандидата скажу лишь одно..то,что человек с таким мощным политическим опытом идёт в мэры,это считаю огромным плюсом. Только практические знания могут принести в наш город положительные изменения! Чего собственно все и хотят!

  • 12.09.2020 20:58   Анти фаш, про свое мне ближе

    Так тому и быть пусть играют паны а холопы бьются. Если то, то я за эту жирную рожу и не проголосовал. И на минутку это безобразие пусть валит в свою ес с манаткеми. А из коментов только один толк, подивиться позиции халуев. Куча мала!

  • 12.09.2020 21:32   Ольга

    Достойный кандидат! Зачем столько желчи льют люди??? Все хотят каких-то изменений, но при этом всех критикуют

  • 13.09.2020 16:53   Дед Мазай

    Не свисти, далеко не все.

  • 21.09.2020 20:48   Перекресток

    Словесний понос, пардон, 73%поносников,усі тут зібралися??? Ваші на соц місті у цирку...