--.-° --% 0мм

В Криворізькому факультеті державного університету внутрішніх справ відкрився храм

11:52, 13 авг 2009 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

З благословення архієпископа Криворізького та Нікопольського Єфрема на території Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ 12 серпня 2009 року відкрився храм святого мученика Івана Воїна – де курсанти та студенти факультету, що знаходяться в пошуку Закону Божого, тепер мають можливість звернутися за духовною порадою до настоятеля Храму, отримати відповіді про проходження життя, віру, збереження та очищення душі.

В Криворізькому факультеті державного університету внутрішніх справ відкрився храм 

В наш час храми підіймаються з руїн, будуються нові, а найголовніше – відроджуються храми наших душ. Підготовка до відкриття храму святого мученика Івана Воїна при Криворізькому факультеті Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ тривала близько двох місяців, на що пішло чимало зусиль та безсонних ночей як співробітників так і курсантів навчального закладу, які вклали всю свою душу та серце в його оздоблення та прикрасу!

Цей знаменний день чекали всі – так як в кожного із нас є потреба в зміцненні духовності та віри. Саме в цей день начальник Криворізького факультету полковник міліції Азовський Олександр Миколайович разом з головою Жовтневої у місті Кривому Розі районної Ради Хисним В.Ф., прокурором Жовтневого району Мірошниченком В.С. зустріли архієпископа Криворізького та Нікопольського Ефрема, разом з настоятелем храму ієреем Валентином Очковським.

За Божественною літургією по благословенню Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира, митрополита Київського та всієї України настоятель храму мученика Івана Воїна ієрей Валентин Очковський був нагороджений Набедреником та Камилавкою. Після звершення першої Літургії храму відбувся молебен до святого мученика Івана Воїна.

Також за Божественною літургією молились за спокій душі загиблих при виконанні службового обов’язку випускників та вихованців Криворізької школи міліції, яким і влаштовано пам’ятну дошку у поминальному притворі.

По закінченні церковної служби Владика Єфрем та настоятель храму ієрей Валентин висловили слова вдячності особовому складу факультету за підтримку та сприяння в будівництві храму та з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира, митрополита Київського та всієї України нагородили: 
  
Орденами Української Православної Церкви:
- Начальника Криворізького факультету полковника міліції Азовського О.М. – орден Української Православної Церкви пресвятого Іллі Муромця 2-го ступеню;
- Начальника відділення фінансового забезпечення майора міліції – Калініну Людмилу Орестівну – орденом Української Православної Церкви Святої Катерини 4-го ступеню.
   
Грамотами за увагу до церковної служби:
- заступника начальника факультету полковника міліції Коваленко О.М.;
- заступника начальника факультету Єременко Д.М.;
- начальника відділення кадрового забезпечення капітану міліції Татара Д.І.;
- майора міліції Джемерчука Г.А.;
- майора міліції Стопкана О.П.;
- майора міліції Іващенко І.О.;
- Семенко Н.М.;
- Стельмаха І.В.;
- Залюбовського Л.В.
  
Оголошено подяки:
- сержанту міліції Левченко О.М.;
- молодшому сержанту міліції Кравченку В.В.;
- молодшому сержанту міліції Дзюбі В.О.;
- молодшому сержанту міліції Тарасенко А.В.;
- молодшому сержанту міліції Висоцькому О.О.;
- молодшому сержанту міліції Гайтоті О.А.;
- молодшому сержанту міліції Лесковцю А.С.;
- молодшому сержанту міліції Прокоф’єву О.М.;
- молодшому сержанту міліції Гончарову С.О.;
- рядовому міліції Тимошенко А.В.;
- рядовому міліції Котляру О.А.;
- рядовому міліції Волошину П.М.;
- рядовому міліції  Патласі М.С.

У новоосвяченому храмі будуть звершуватись святі молитви про поміч Божу для викладачів та вихованців школи міліції, які обрали жертовний шлях служіння людям. На майбутнє планується будівництво типового кам’яного храму на території КФДДУВС.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых