-2.5° 85% 756мм

Підбито підсумки роботи методичної ради з правової освіти населення при облдержадміністрації

14:38, 29 дек 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Підбито підсумки роботи методичної ради з правової освіти населення при облдержадміністраціїНа Дніпропетровщині за дорученням губернатора Олександра Вілкула пройшло підсумкове засідання Міжвідомчої координаційно-методичної ради (МКМР) з правової освіти населення при облдержадміністрації. Під час наради було підбито підсумки за 2011 рік та затверджено план роботи МКМР на 2012 рік.

«Правова освіта населення – це база для розвитку громадянського суспільства. А це є основою правової держави. На Дніпропетровщини за ініціативи губернатора Олександра Вілкула реалізується регіональна комплексна Програма правової освіти населення. Правове навчання розраховане на окремі групи населення, для кожної групи вироблений спеціальний підхід подання інформації для більш якісного та усвідомленого її сприйняття»,- сказав голова Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при облдержадміністрації, заступник голови облдержадміністрації Іван Ступак.

Робота у напрямку підвищення рівня правової обізнаності населення Дніпропетровського регіону є комплексною – проводяться обласні олімпіади з правознавства, правові брейн-ринги, «тижні права», конкурси на правову тематику, лекційні заняття в навчальних закладах. Окрім цього МКМР забезпечила видання методичних матеріалів для вирішення актуальних правових питань. Також в області постійно надається безкоштовна правова допомога малозабезпеченим верствам населення.

Правоосвітня робота в регіоні здійснюється на високому рівні за допомогою консолідованій праці усіх членів МКМР. За 2011 рік проведено 4 засідання ради та розглянуто 10 грунтовних питань щодо: запобігання злочинності серед неповнолітніх, профілактики органами внутрішніх справ насильства в сім`ї; правового забезпечення діяльності політичних партій та їх участь у формуванні структур публічного управління, створення правових рубрик у ЗМІ, організації правовиховної та правоосвітницької роботи в області.

Формування у громадян високого рівня правової культури є надзвичайно актуальним питанням, в тому числі одним з пріоритетних напрямків державної політики.

Міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення при облдержадміністрації забезпечує системність правоосвітньої діяльності та плідно співпрацює і координує діяльність державних органів та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, молоді.

Пріоритетами роботи на 2012 рік МКМР визнала: реформування законодавства України про державну службу та службу в органах місцевого самоврядування, залучення молоді до державної служби, профілактику насильства в сім’ї, дотримання норм суспільної моралі у мережі Інтернет, практичне вппровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації» та євроінтеграційна політика України. Для цього розробляється детальний план заходів із залученням фахівців МВС, Головного управління юстиції в області, органів державної влади та науковців.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых