-3.9° 85% 758мм

Дорожні переходи біля всіх шкіл Дніпропетровщини обладнають необхідними знаками та розміткою

11:20, 18 окт 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Дорожні переходи біля всіх шкіл Дніпропетровщини обладнають необхідними знаками та розміткоюНа виконання завдання губернатора Олександра Вілкула на Дніпропетровщині впродовж літа-осені 2011-го року для забезпечення безпеки дорожнього руху на під’їзних вулицях до шкіл вже відновлено дорожню розмітку 366 пішохідних переходів, встановлено 203 необхідні дорожні знаки, відремонтовано 800 кв м дорожнього покриття та встановлено додатково 4 пристрої примусового зниження швидкості.

Про це повідомив начальник УДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області, полковник міліції Микола Вовчук під час виїзної наради з питань безпеки дорожнього руху та попередження дитячого травматизму, яку проводив заступник голови облдержадміністрації Іван Ступак. Нарада відбулась біля навчально-виховного комплексу № 61 у Дніпропетровську.

У нараді також взяли участь голова Бабушкінської районної в місті Дніпропетровськ ради Олег Юрашко, керівники структурних підрозділів ДАІ, облдержадміністрації, міської ради, директор навчально-виховного комплексу № 61 Світлана Гавриш.

Начальник УДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області, полковник міліції Микола Вовчук також доповів заступнику голови облдержадміністрації, що Державтоінспекцією за відповідним завданням в регіоні було перевірено 873 під’їзні вулиці до шкіл. За результатами перевірки відповідним дорожньо-комунальним організаціям було видано 78 приписів (вимог) на усунення недоліків та направлено 68 відповідних повідомлень до органів місцевої влади.

При проведенні перевірки було додатково визначено та запропоновано 72 місця для встановлення пристроїв примусового зниження швидкості, розташованих на вулично-дорожній мережі (всього в області наразі наявні 172). Насамперед в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод та біля навчальних закладів: Дніпропетровськ – 26, Кривий Ріг – 4, Дніпродзержинськ – 9, Павлоград – 1, Нікополь та район – 1, Новомосковськ та район – 4, Синельникове та район – 3, Орджонікідзе – 1, Жовті Води – 2, Марганець – 4, Першотравенськ – 4, Тернівка – 1, Верхньодніпровський район та м. Вільногірськ – 2, Апостолівський район – 2, Васильківський район – 2, Дніпропетровський район – 1, Криничанський район – 2, Солонянський район – 2 та Царичанський район – 1.

Незважаючи на це, у деяких містах та районах області роботи з нанесення дорожньої розмітки та встановлення відсутніх (заміні) дорожніх знаків, поблизу навчальних закладів не були проведені в повному обсязі.

Зокрема в м. Синельникове не встановлено 26 відсутніх знаків «Діти» та «Пішохідний перехід», не нанесена розмітка на 2 пішохідних переходах, у Криворізькому районі (16 та 3), Васильківському районі (34 та 9), Софієвському районі (40 та 14), Широківському районі (15 та 7), Межівському районі (15 та 2), П'ятихатському районі не нанесена розмітка на 6 пішохідних переходах, а в Томаківському районі на 8.

«Вимоги ДАІ щодо встановлення дорожніх знаків, розмітки, «лежачих поліцейських» повинні беззаперечно виконуватись органами місцевої влади. Питання безпеки дітей – не обговорюється! Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул поклав персональну відповідальність на керівників міст та районів за виконання приписів ДАІ, і до кінця 2011 року всі необхідні заходи мають бути здійснені», – наголосив Іван Ступак. Він також додав, що підрозділами ДАІ будуть проведені перевірки виконання водіями знаків обмеження руху біля шкіл. «Ми будемо жорстко контролювати безпеку на дорогах біля навчальних закладів», – сказав Іван Ступак.

Також була визначена відповідальна структура, яка виконуватиме в обласному центрі функції влаштування пристроїв примусового зниження швидкості («лежачих поліцейських») – підприємство ДКУП «Дніпродорсервіс».

Як повідомив начальник ВДАІ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області, підполковник міліції Сергій Волчков, відтепер буде вирішена низка питань щодо встановлення «лежачих поліцейських» біля інших шкіл Дніпропетровська.

«Тільки в поточному році на адресу Державтоінспекції надійшло більше десяти звернень від мешканців міста Дніпропетровська щодо можливості розташування «лежачих поліцейських» на дорожніх переходах біля шкіл . З свого боку співробітниками ДАІ по кожній такій заяві здійснювався виїзд і обстеження ділянки вулиці, за якими підтверджується можливість та доцільність влаштування зазначених пристроїв. До того ж, співробітниками ДАІ з метою щонайшвидшого вирішення питання були розроблені відповідні схеми організації дорожнього руху. Проте невизначеність у Дніпропетровську структури, яка відповідатиме за встановлення таких пристроїв, гальмувала процес. Тепер, завдяки втручанню губернатора Олександра Вілкула, це питання вирішене», – повідомив Сергій Волчков.

У навчально-виховному комплексі № 61, який працює у статусі техніко-економічного ліцею, навчається 850 дітей. Тривалий час дорога біля закладу по вул. Єрмолової знаходилась у вкрай незадовільному стані.

У вересні за завданням керівника області дорогу було відремонтовано. Сьогодні ж підприємство ДКУП «Дніпродорсервіс» розпочало роботи зі встановлення дорожніх знаків «Діти» та «Пішохідний перехід», дорожньої розмітки та  влаштування асфальтобетонних пристроїв примусового зниження швидкості – «лежачих поліцейських».

«Вирішене одне з найболючіших питань для нашої школи та жителів 12-го кварталу Дніпропетровська. Розбита дорога, якою в непогоду було складно пройти та проїхати, створювала незручності для дітей та батьків, вчителів та багатьох жителів району. Відтепер якісна дорога з необхідними дорожніми знаками та «лежачими поліцейськими» створила безпечні умови для дітей при відвідуванні школи. Від імені майже 2 тисяч батьків, вчителів та учнів висловлюю вдячність за вирішення цього важливого для нас питання губернатору Олександру Вілкулу», – зазначила директор НВК № 61 Світлана Гавриш.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых