-4.8° 85% 759мм

Олександр Вілкул вручив найкращим вчителям Дніпропетровщини обласні педагогічні премії

15:47, 27 сен 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Олександр Вілкул вручив найкращим вчителям Дніпропетровщини обласні педагогічні преміїГолова облдержадміністрації Олександр Вілкул привітав педагогів Дніпропетровщини з Днем працівника освіти та вручив 36-ти найкращим вчителям регіону обласні педагогічні премії.  

У рамках конкурсу на обласну педагогічну премію кожен район та місто проводили відбір кращого вчителя. При відборі враховувалися такі показники: участь і кількість перемог учнів у районних, міських, обласних та всеукраїнських конкурсах, олімпіадах; кількість учнів, що здобули високі результати в зовнішньому незалежному оцінюванні; участь вчителів та учнів у громадському житті школи, міста та області. Премія становить 2800 гривень.

«Завдяки вчителям, їх натхненній, наполегливій праці збагачується інтелектуальний і духовний рівень молодого покоління. Саме вчителі здебільшого визначають та впливають на шлях, який обере дитина в житті. Завдяки професіоналізму, патріотизму й мудрості педагогів сьогодні Дніпропетровщина впевнена у своєму завтрашньому дні», – зазначив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Під час урочистого засідання з нагоди відзначення Дня працівників освіти у Дніпропетровському державному академічному театрі опери та балету Олександр Вілкул вручив кращим педагогам області подяки голови облдержадміністрації.

Із професійним святом педагогів області привітали почесний гість із Києва – Народний артист України Павло Зібров та найкращі творчі дитячі колективи Дніпропетровщини.

«Модернізація системи освіти, підвищення престижу професії вчителя, вихователя, викладача, науковця є одним з пріоритетів державної політики, які визначив наш Президент України Віктор Янукович. У цьому році суттєво збільшено загальний об'єм фінансування освітньої галузі. Сьогодні він складає 3,7 мільярди гривень, що на півмільярда гривень більше ніж у минулому році. Адже якісна освіта – це основа подальшого розвитку регіону й держави», – сказав губернатор.

Олександр Вілкул наголосив, що завдяки професіоналізму педагогів Дніпропетровщина впевнено тримає статус потужного освітнього центру України та займає лідируючі позиції в Україні за результатами всеукраїнських і міжнародних олімпіад та конкурсів.

Зокрема, минулого навчального року завдяки злагодженій та відповідальній роботі педагогів 31 учень Дніпропетровської області отримав на зовнішньому незалежному оцінюванні максимальну кількість балів (200 балів) з різних предметів (один з учнів отримав 200 балів з двох предметів). Також торік 61 учень області став переможцем Всеукраїнських олімпіад (2009-2010 н.р. – 43 переможці). У спортивних школах та Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури 38 заслужених тренерів України за минулий навчальний рік виховали чотирьох майстрів спорту Міжнародного класу та 68 майстрів спорту України (у 2009-2010 н.р. – 45).

«Завдяки проектам, ініційованим губернатором Олександром Вілкулом, перед освітянами стоять надзвичайно великі завдання – і це нас надихає. Бо справжній учитель завжди прагне опановувати нове, прогресивне і намагається впроваджувати нові сучасні підходи у свою практику. Сьогодні в освітянській сфері горизонти для розвитку надзвичайно широкі, і увага збоку обласної влади надається величезна – а значить, і досягнення будуть значущими. Уся освітянська спільнота зацікавлена в цьому», – наголосила Тетяна Іванівна Нікіфорова, вчитель фізики фінансово-економічного ліцею м. Дніпропетровська.

Довідка
Сьогодні у навчальних закладах Дніпропетровщини працює 78 працівників із почесними званнями: «Заслужений вчитель України» - 46, «Заслужений працівник освіти України» - 32, «Народний вчитель України» - 1, 46 педпрацівників відзначені почесними грамотами та подяками Кабінету Міністрів України.

Загалом, в освітній галузі Дніпропетровщини працює майже 28 тисяч педагогічних працівників, з них молодих спеціалістів зі стажем роботи до 3-х років понад 2 тис осіб.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых