1.9° 61% 751мм

О.Вілкул і В.Яцуба підписали угоду про співробітництво між Дніпропетровщиною та Севастополем

15:53, 20 сен 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

О.Вілкул і В.Яцуба підписали угоду про співробітництво між Дніпропетровщиною та СевастополемВраховуючи важливість розвитку міжрегіональної співпраці та для більш активного залучення інвестицій до області, губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул уклав з головою Севастопольської міської державної адміністрації Володимиром Яцубою Угоду про співробітництво в економічній, промисловій, інноваційній, торговельній, науково-технічній, гуманітарній та інших сферах.  

Угода про співробітництво між Дніпропетровською облдержадміністрацією та Севастопольською держадміністрацією була підписана Олександром Вілкулом у Києві 15 вересня після засідання Ради регіонів.

Зокрема, в Угоді надається важливе значення підтримці підприємництва, налагодженню системи міжрегіональних зв’язків, визначених у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року. «У сучасних ринкових умовах партнерські плідні відносини з іншими містами та регіонами України дозволяють максимально використовувати економічний і промисловий потенціал Дніпропетровської області», – зазначив Олександр Вілкул.

Володимир Яцуба наголосив, що, добре знаючи потенціал і можливості Дніпропетровщини, розглядає Дніпропетровську область як надійного партнера для   Севастополя у роботі з поліпшення інвестиційного клімату та економічного розвитку.

Зокрема, за Угодою, Дніпропетровська обласна та Севастопольська міська державні адміністрації будуть сприяти:
розробці та реалізації спільних інвестиційних проектів та міжрегіональному співробітництву;
взаємодії підтримці підприємництва у фінансово-кредитній та інноваційній сферах, а також практикуватимуть спільне опрацювання та фінансування проектів і програм з цих питань;
проведенню ярмарків, виставок-продажів товарів і послуг провідних підприємств усіх галузей промисловості;
організації науково-педагогічних семінарів і робочих зустрічей, а також здійсненню програм обміну студентськими та молодіжними творчими об’єднаннями і фондами та стажуванню вчених, дослідників, спеціалістів, студентів;
проведенню днів культури, художніх виставок, гастролей колективів і солістів, вистав, тематичних симпозіумів і круглих столів, всебічній співпраці в галузі культурно-освітньої роботи та самодіяльної творчості;
обміну досвідом роботи, результатами досліджень, публікаціями в галузі охорони здоров’я, проведенню спільних семінарів, симпозіумів, конференцій та ділових зустрічей фахівців з питань охорони здоров’я.

Для реалізації угоди між Дніпропетровщиною та Севастополем протягом двох місяців буде створена спільна робоча група, яка розробить план дій з співробітництва.

Також делегація Дніпропетровської облдержадміністрації взяла участь у Міжнародному інвестиційному форумі, який проходив у Севастополі 16 – 17 вересня. На форумі розглядали ключові питання економічного розвитку регіонів. Зокрема, джерела фінансування проектів і особливості роботи з інвесторами, діяльність Проекту ЄС «Підтримка стійкого регіонального розвитку», розвиток енергетичної, транспортної, туристичної галузей, сфери нерухомості та індустрії розваг.

«Розширення рамок торгівельно-економічної співпраці та інноваційно-інвестиційної діяльності надасть новий поштовх до економічного, промислового та культурного росту Дніпропетровщини»,– підкреслив Олександр Вілкул.

Напередодні підписання угоди між Дніпропетровщиною та Севастополем у Києві під головуванням Президента України Віктора Федоровича Януковича відбулося засідання Ради регіонів. Глава держави підкреслив: «Ефективна регіональна політика має стати практичним інструментом втілення економічних реформ на місцевому рівні та сприяти максимальній орієнтованості їх результатів на зростання добробуту кожної людини».


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых