0.8° 89% 752мм

Криворізькі депутати переможці обласної спартакіади з міні-футболу

12:55, 5 сен 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Криворізькі депутати переможці обласної спартакіади з міні-футболуЗ 1 по 4 вересня у Кривому Розі пройшов перший етап змагань I Обласної спартакіади депутатів органів місцевого самоврядування усіх рівнів. Захід був присвячений 20-річчю незалежності України та проводився з метою пропаганди здорового способу життя.

Загалом змагання проходять у два етапи: перший - зональний відбірковий з волейболу та міні-футболу у якому беруть участь збірні команди міст і районів області; другий - фінальна частина, в якій беруть участь команди які посіли перше і друге місця на першому етапі, команди депутатів обласної ради, команди з настільного тенісу та шашок.

Проведення зональних змагань спартакіади з міні-футболу проходили на базі КПЗ ДЮСШ №10, з волейболу - у Палаці спорту Регіонального фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив». Змагання з волейболу та міні-футболу проходили за участі 7 збірних команд депутатів районних та міських рад. До фіналу з кожного виду спорту вийшло по дві команди. Так, 1-е місце у змаганнях з міні-футболу зайняла команда депутатів з Кривого Рогу, 2-е - з Софіївського району. У змаганнях з волейболу 1-е місце посіла команда з Криворізького району, 2-е - з Кривого Рогу.

Фінальна частина змагань відбудеться до кінця вересня.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых