-2.7° 84% 759мм

Команда Дніпродзержинська на 100% готова до виступу на «Майданс 2»

13:23, 3 сен 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Команда Дніпродзержинська на 100% готова до виступу на «Майданс 2»За словами тренера-хореографа «Майданс 2» Тетяни Шестак, Дніпродзержинська сборна повністю готова до першого ефіру та має великі шанси на перемогу в шоу.  

Тетяна Шестак приїхала до Дніпродзержинську на початку серпня, і з того часу всі репетиції Дніпродзержинської сбірної проходять під її пильним наглядом та керівництвом.

«Готовність команди Дніпродзержинська – 100%. Звісно завжди потрібно прагнути досконалості і наша сборна буде це робити. Але наразі ми дуже високо оцінюємо наші шанси на перемогу» - сказала Тетяна Шестак.

До виступу-візитки сборна Дніпродзержинську, у яку також увійшли представники інших великих міст Дніпропетровщини, готує надзвичайний номер «Задзеркалля».

«Завдяки підтримці губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула до першого ефіру в нас вже готова атрибутика і костюми. Не буду розкривати всі таємниці, але у кожного учасника в руках буде дзеркало для виконання деяких елементів танцю. Номер - просто феєричний, тож глядачі будуть у захваті й напевно підтримають Дніпродзержинську команду», - підкреслила хореограф сборної Дніпродзержинську.

Як ми вже говорили раніше за результатами переговорів обласної влади з організаторами «Майданс», до Дніпродзержинскої команди увійшли також учасники з Павлограду, Синельникова, Новомосковську, Нікополю, Кривого Рогу, Дніпропетровська, Жовтих Вод і Вільногірську.

«Наша команда єднає Дніпропетровщину і ми сподіваємося на підтримку всого регіону», - сказала Тетяна Шестак.

Напружені тренування та єдність обласної сборної мають забезпечити їй перемогу.

«Дніпродзержинська команда – це успіх. Вони відчувають себе одним цілим. Такого прагнення до успіху немає ні в кого. Молодь приїждає на тренування навіть з інших міст Дніпропетровщини. Щоб не пропускати репетиції дехто оселився в гуртожитку Дніпродзержинська», - розповідає Тетяна Шестак.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых