-0.2° 89% 756мм

Машини швидкої допомоги в Дніпропетровській області на 100% обладнані системами GPS-навігації

13:05, 1 авг 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Машини швидкої допомоги в Дніпропетровській області на 100% обладнані системами GPS-навігаціїНа сьогоднішній день системами GPS-навігації обладнані вже всі 304 автомобілі швидкої та екстреної допомоги.

Обладнання машин «швидкої» системами супутникової навігації направлене на підвищення якості роботи швидкої допомоги, що є першочерговим завданням в удосконаленні системи охорони здоров’я, яке поставив губернатор Олександр Вілкул.

Система GPS-навігації була впроваджена в Дніпропетровській області з метою організації максимального рівня координації роботи служби швидкої допомоги.

Європейська практика свідчить, що використання системи супутникової навігації підвищує ефективність роботи «швидкої» щонайменше на 30%, тому відтепер усі машини «швидкої» будуть виїжджати на виклики з включеним GPS-навігатором.  

Таким чином оперативність надання екстреної допомоги значно підвищиться, що допоможе зберегти життя та здоров’я населенню Дніпропетровщини.

Крім цього, завдяки використанню GPS-навігаторів заощаджується пальне, придбане за бюджетні кошти, та надається можливість ефективно контролювати та координувати роботу працівників швидкої допомоги.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых