-2.5° 85% 757мм

У Кривому Розі міська влада підтримує принципи свободи слова

10:17, 7 июн 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

У Кривому Розі міська влада підтримує принципи свободи слова3 червня у виконкомі Криворізької міської рад и відбувся урочистий прийом міського голови з нагоди Дня журналіста. На заході б у ли присутні ветерани журналістики і майже 50 провідних представників засобів масово ї інформації Криворіжжя.  

Ю.Вілкул привітав медійників із професійним святом та висловив сподівання на те, що вони і надалі працюватимуть чесно і незаангажовано. Міський голова відзначив, що діяльність органів місцевого самоврядування прозора. «Я звертаю особливу увагу на те, що усі відділи і управління надають вам розгорнуту і усесторонню інформацію про роботу місцевої влади, про виконання делегованих повноважень. Хочу зазначити, що ухвалення Закону України «Про інформацію» і «Про доступ до публічної інформації» - це ще один істотний крок уперед до забезпечення ще більш відкритої роботи представників влади. І в нашому місті ми зробимо все можливе, щоб ефективність і реалізація положень цих Законів була забезпечена стовідсотково. Європейські стандарти життя неможливі без свободи слова, доступу до публічної інформації, захисту інтересів громадян, журналістів. Ці принципи ми підтримуємо повністю», - зауважив міський голова Юрій Вілкул.

Після привітань Ю.Вілкул відзначив працю кращих представників засобів масової інформації та вручив відзнаки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації та виконкому міськради.

Зі словами подяки від представників засобів масової інформації до міського голови звернулася кореспондент газети «Металург» Вікторія Головко. Вона відзначила, що одним із пріоритетних направлень місцевої політики є взаєморозуміння і довіра між владою та суспільством, а головною умовою для роботи цього механізму є публічність та неупередженість, які забезпечують криворізькі мас-медіа. В. Головко наголосила на добре налагодженому діалозі між владою і ЗМІ та подякувала Юрію Григоровичу Вілкулу за створені рівні умови для роботи всіх журналістів.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых