Гол Канкави Грузії не допоміг

14:21, 6 июн 2011 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Гол Канкави Грузії не допомігГравці криворізького "Кривбасу", що отримали виклики до своїх національних збірних, 3 червня провели матчі за головні команди своїх країн.

В Мінську національна збірна Білорусі зіграла внічию зі збірною Франції - 1:1. Нападаючий "Кривбасу" Андрій Воронков провів на полі всі 90 хвилин, видзначившись особливою активністю наприкінці матчу, заробивши кілька штрафних ударів.

В матчі Хорватія-Грузія довгий час табло висвітлювало рахунок 1:0 на користь грузинів. На 17-й хвилині м'яч в ворота збірної Хорватії провів кривбасівець Джаба Канкава. Але грузини не втримали перевагу, пропустивши в кінцівці поєдинку два м'ячі, програвши таким чином з рахунком 1:2. Канкава провів на полі 90 хвилин, а ось Младен Бартуловіч на цей матч до заявки не потрапив.