-3.5° 84% 759мм

90% молоді Дніпропетровщини відчувають залежність від соціальних мереж

14:20, 19 май 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

90% молоді Дніпропетровщини відчувають залежність від соціальних мережПро це свідчить результат опитування, який проводився Дніпропетровською громадсько-політичною студією для молоді з 29 березня по 6 травня 2011 року.

Опитування проводилось у найбільших містах області: Дніпропетропетровську, Дніпродзержинську та Кривому Розі, на питання анонімних анкет відповіло 1020 школярів та студентів ВНЗ віком від 16 до 24 років.

35% молодих людей витрачають на Інтернет більше 2 годин на день, а 26% - сидить в мережі довше 3-х годин. Третину від часу в мережі молодь витрачає саме на соціальні мережі (Вконтакті, Однокласники, facebook), 90% молоді зізналося в анктетах, що відчувають залежність від спілкування в соціальних мережах. Та майже всі (78%) вважає, що таке спілкування шкодить здоров'ю та забирає багато вільного часу.

«Залежність від Інтернету виникає через обмеженість живого спілкування молоді. Виникає підміна живого людського спілкування» - вважає психолог Дніпропетровського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Гавяда Вікторія


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых