-2.4° 86% 756мм

Ю.Вілкул: «Жоден ветеран не залишиться без уваги та підтримки»

08:33, 6 май 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Ю.Вілкул: «Жоден ветеран не залишиться без уваги та підтримки»5 травня у залі засідань виконкому міськради відбувся урочистий прийом ветеранів Великої Вітчизняної війни за участю міського голови Юрія Вілкула з нагоди 66-ї річниці Перемоги.  

Ю. Вілкул привітав ветеранів зі святом і вручив нагороди. Під час своєї промови Юрій Григорович відзначив, що у місті забезпечується виконання державних програм, направлених на соціальну підтримку ветеранів Великої Вітчизняної війни і запевнив, що робота за цим напрямом триватиме і надалі. «Жоден ветеран не залишиться без уваги та підтримки» - додав міський голова.

Поточного року усі ветерани міста своєчасно отримали одноразову допомогу за рахунок коштів з державного бюджету до 9 травня на загальну суму близько 6 млн.грн. Виділена субвенція з державного бюджету на проведення безкоштовних капітальних ремонтів житла інвалідів війни, придбано 388 санаторно-курортних путівок. Щорічно Криворізькою міською радою затверджується Програма соціального захисту ветеранів.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых