Молодіжні команди: "Ворскла" (Полтава) - "Кривбас" (Кривий Ріг) 3:0

10:05, 19 апр 2011 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Молодіжні команди: "Ворскла" (Полтава) - "Кривбас" (Кривий Ріг) 3:0Невдачею завершила свій вояж до Полтави молодіжна команда «Кривбасу» програвши місцевій «Ворсклі» з рахунком 0:3.

Всі м’ячі були забиті в першому таймі, коли хет-триком (класичним, коли всі м’ячі були забиті на протязі одного тайму) відзначився Олег Бараннік.

В першій половині гри полтавські футболісти повністю перегравали нашу команду, домінувавши майже на всіх ділянках футбольного поля. Навіть присутність в складі «Кривбасу» кількох гравців основного складу не допомогла нашим молодим гравцям на рівних протистояти господарям поля.

Після перерви «Кривбас» виглядав дещо краще, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт «Ворскли». Одного разу м’яч навіть побував в сітці воріт полтавської команди, але арбітр матчу скасував взяття воріт.

В цілому слід визнати, що «Ворскла» виглядала свіжіше, зіграніше та агресивніше криворізької команди, й результат гри слід визнати закономірним.

«Ворскла»: Казаков (к), Матвєєв, Ткачук, Селін, Бацула, Оберемко, Філь (Рябушко, 46), Пердута, Потапенко (Радченко, 65), Василенко (Марусич, 68), Бараннік (Яременко, 80).

«Кривбас»: Антоненко, Мірошніченко, Соловйов, Сосєдко, Білик (к) (Воробей Д., 64), Адаменко (Клушин, 79), Валєєв, Бартуловіч (Ольховський, 46), Лещенко (Олійник, 79), Куценко (Петриченко, 46), Місько (Самборський, 60).

Голи: Баранник (26), Баранник (31), Баранник (32).

Попередження Білик (10), Валєєв (30), Матвєєв (37), Ольховський (51), Бацула (53), Воробей Д. (77).