-4.4° 83% 758мм

У 2010 році на Дніпропетровщині вдвічі збільшено фінансування регіональних освітянських программ

16:01, 4 апр 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

У 2010 році на Дніпропетровщині вдвічі збільшено фінансування регіональних освітянських программМинулого року для реалізації регіональних освітянських програм використано близько 21 млн грн. У 2009 році фінансування цих програм складало 12 млн грн.
Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова під час засідання колегії головного управління освіти і науки облдержадміністрації.  

Зокрема, за ці кошти для закладів освіти придбали близько 3 тис підручників та посібників, оздоровлено більше 1400 дітей пільгових категорій, виплачено стипендії 178 кращим студентам вищих навчальних закладів та учням професійно-технічних навчальних закладів, призначено матеріальне заохочення 10 молодим вченим.

Крім того, проведено 196 обласних спортивно-масових заходів, обласний конкурс «Кращий молодий вчений року» на кращий інноваційний проект, за результатами якого 15 переможців отримали ноутбуки та проектори.

«Губернатор Олександр Вілкул ініціював впровадження регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти». Тим самим, він визначив перед нами ряд завдань, які ми маємо реалізувати. В першу чергу, це рівний доступ до якісної освіти усіх учасників навчально-виховного процесу, їх соціальний захист, покращення умов утримання закладів освіти», - зазначила Марія Пустова.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых