-2.2° 85% 757мм

В 2011 році на Дніпропетровщині відновлять роботу 21 дитячого садка

13:45, 1 апр 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

В 2011 році на Дніпропетровщині відновлять роботу 21 дитячого садкаВ 2011 році на Дніпропетровщині планується відродити 21 дитячий садок, реорганізувати 26 загальноосвітніх навчальних закладів у навчально-виховні комплекси «школа-дошкільний заклад», відкрити 100 груп при працюючих дитсадках. Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова під час засідання колегії головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

Минулого року на Дніпропетровщині було відновлено роботу 9 дитячих садочків, в 4 - проведені капітальні ремонти, відкрито 84 групи у працюючих дитсадках.

Марія Пустова також відзначила, що Президент України наголосив на тому, що охоплення дошкільною освітою дітей п’ятирічного віку – це обов’язкова норма для України. На сьогодні цей показник по області становить 98% і є одним з найвищих в Україні. «1 вересня показник охоплення дітей 5-річного віку різними формами дошкільної освіти в області має складати 100%. Таке завданням визначив перед нами голова облдержадміністрації Олександр Вілкул. І ми обов’язково його виконаємо», - додала вона.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых