Криворізький спортсмен виборов «бронзу» на чемпіонаті світу з кульової стрільби
Криворіжець Максим Гімон став бронзовим призером юніорського чемпіонату світу з кульової стрільби, який відбувся у німецькому місті Зуль.
Змагання зібрали понад 800 учасників із 70 країн світу. Українська збірна показала високі результати: зокрема, дніпрянин Іван Мартинов виборов «золото» у командних змаганнях зі швидкострільного та стандартного пістолета, а також «срібло» у стрільбі зі спортивного пістолета. Разом із Максимом вони здобули ще й «бронзу» у командній стрільбі з довільного пістолета, повідомляють у НОК.
Максим Гімон — вихованець ДЮСШ №7. Вітаємо спортсмена та його тренерів із високим результатом на світовому рівні.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0