У Нікополі оголосили день жалоби за загиблими внаслідок російської атаки
Жертвами удару ворожого безпілотника стали троє мирних мешканців міста
Сьогодні у Нікополі оголошено день жалоби за трьома мешканцями міста, які загинули внаслідок російської атаки.
За наявною інформацією, жертвами удару ворожого безпілотника стали 70-річний чоловік та дві жінки віком 44 і 47 років.
Це вже другий день жалоби у Нікополі від початку червня. Місто продовжує зазнавати регулярних обстрілів і атак з боку російських військ, які спрямовують удари по цивільній інфраструктурі та мирному населенню.
У день скорботи жителі громади вшановують пам’ять загиблих земляків. Уся Дніпропетровщина висловлює співчуття рідним і близьким жертв трагедії та поділяє їхній біль.
Світла пам’ять усім мирним мешканцям, чиї життя забрала російська агресія.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0