На водоймах Дніпропетровщини за два дні загинули двоє чоловіків

11:05, 22 июн 2026 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Рятувальники закликають не нехтувати правилами безпеки на воді.

Протягом двох днів на водоймах Дніпровського та Кам’янського районів зафіксовано загибель двох осіб.

19 червня в одному з міст області виявлено тіло 23-річного чоловіка. Наступного вечора в селі Петриківської громади знайдено тіло 24-річного чоловіка, який пішов купатися та зник.

У рятувальній службі нагадують: не варто купатися у незнайомих місцях, заходити у воду після вживання алкоголю або залишати дітей біля водойм без нагляду.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых