На водоймах Дніпропетровщини за два дні загинули двоє чоловіків
Рятувальники закликають не нехтувати правилами безпеки на воді.
Протягом двох днів на водоймах Дніпровського та Кам’янського районів зафіксовано загибель двох осіб.
19 червня в одному з міст області виявлено тіло 23-річного чоловіка. Наступного вечора в селі Петриківської громади знайдено тіло 24-річного чоловіка, який пішов купатися та зник.
У рятувальній службі нагадують: не варто купатися у незнайомих місцях, заходити у воду після вживання алкоголю або залишати дітей біля водойм без нагляду.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0