У лікарнях залишаються 22 постраждалих під час атаки на Дніпро, яку ворог здійснив у ніч проти 2 червня
Про це наголосили в Дніпро ОВА.
Серед госпіталізованих двоє дітей – дівчинка 13 років та хлопець 16 років. Вони у стані середньої тяжкості. Як і більшість дорослих.
Четверо пацієнтів у реанімації у важкому стані. Лікарі надають їм всю необхідну меддопомогу.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
09:34, 10 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0