Дніпро у жалобі за загиблими
Місто втретє за місяць оплакує жертв ворожих атак
Дніпро сьогодні у жалобі. Місто втретє за останній місяць схиляє голови в памʼять про своїх мешканців, які загинули внаслідок російських атак.
Дніпро сумує за безневинно вбитими людьми, які жили звичайним життям — працювали, будували плани, мріяли.
Ворожі удари по житлових будинках, підприємствах, зупинках і вулицях забрали життя 14 містян.
Місто пам’ятає кожного.
Світла памʼять загиблим. Щирі співчуття рідним і близьким.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0