Жителів Дніпропетровщини затримали під час спроби незаконного перетину кордону
Правоохоронці ліквідували два канали незаконного переправлення чоловіків за кордон. Серед тих, хто намагався нелегально виїхати з країни, виявилися двоє жителів Дніпропетровської області
Жителі нашого регіону разом із чоловіком з Тернопільщини планували потрапити до Угорщини поза пунктами пропуску. За допомогу в переході через межу вони заплатили організаторам 12 тисяч доларів. Проте, групу затримали поблизу пункту пропуску «Лужанка».
В іншому випадку на Закарпатті ділки хотіли переправити призовника до Румунії за 7 тисяч доларів. Аби відвернути увагу на блокпостах, зловмисники видавали себе за військових, які їдуть на похорон, і навіть придбали для маскування ритуальний вінок.
Причетним до обох схем уже повідомили про підозру.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0