У Кривому Розі Mercedes в’їхав у зупинку на Змичці
У мікрорайоні Змичка автомобіль Mercedes в’їхав у зупинку громадського транспорту.
За попередньою інформацією, водійка рухалася зі сторони Карачунів, не впоралася з керуванням і виїхала на узбіччя. Авто проїхало паркан, близько сотні метрів рухалося через кущі та врешті врізалося у кам’яний павільйон зупинки.
Водійка не постраждала. Її стан на момент ДТП перевіряє поліція.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0