-4.2° 85% 759мм

Лише у 7% українських школярів задовільний стан організму

14:20, 15 мар 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Лише у 7% українських школярів задовільний стан організмуПричина летальних випадків на уроках фізкультури полягає в першу чергу в тому, що стан здоров'я українців - на межі катастрофи.  

За даними Національної академії медичних наук України, захворюваність дітей шкільного віку за останні десять років зросла майже на 27%. Так, якщо в першому класі вже налічується більше 30% дітей, що мають хронічні захворювання, то до п'ятого класу їх кількість зростає до 50%, досягаючи в дев'ятому 64%. А в цілому лише у 7% українських школярів спостерігається задовільний функціональний стан організму.

Вже в першому класі відхилення у стані опорно-рухового апарату мають 11% школярів, носоглотки - 25%, нервової системи - 30%, органів травлення - 30%, алергійні прояви зафіксовані у 25% дітей.

З першого по дев'ятий клас частота зниження гостроти зору зростає у 1,5 рази (так звана хвороба відмінника), частота порушень постави - теж в 1,5, поширеність хвороб органів травлення - в 1,4, поширеність хвороб ендокринної системи - в 2, 6 рази.
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМНУ зазначає, що лише 6-10% підлітків 12-18-річного віку є здоровими.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых