У Кривому Розі пройшли спортивні ігри міста з плавання

10:01, 15 мар 2011 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

10 та 11 березня на базі ДЮСШ №1 відбулись змагання з плавання серед криворізьких спортивних клубів та ДЮСШ.

В рамках турніру «VІ юнацькі спортивні ігри міста з плавання» участь в змаганнях приймали спортсмени 9-ти спортивних клубів і спортшкіл міста Кривого Рогу. Неймовірна кількість учасників на різних дистанціях та в різних стилях - більше, ніж 150 запливів за 2 дні змагань. Вікові категорії: від наймолодших і до юніорів. Дійсно, подібний розмах чемпіонату міста вражає. Цей турнір проходив на базі Палацу водних видів спорту, що на проспекті «Металургів», котрий відноситься до ДЮСШ №1.

Виборювати перші місця у всіх категоріях було нелегко, адже конкуренція була висока, як для чемпіонату міста - кожен спортсмен прагнув показати найкращий результат і саме такий накал подій створював інтригу в кожному запливі. Тим не менш, головний суддя турніру Олег Юрійович Ржепєцкій забезпечив чітку фіксацію особистих результатів спортсменів і визначення переможців.

Отже, за результатами цьогорічних змагань у командному заліку переможцями стали: