У Кривому Розі ліквідували підпільне виробництво алкоголю: правоохоронці затримали п’ятьох учасників організованої групи

15:39, 19 мар 2026 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Зловмисники налагодили підпільне виготовлення та збут алкогольних напоїв на території міста. Щомісячний прибуток від незаконного збуту контрафактної алкогольної продукції становив понад 500 тис. грн

За даними слідства, підозрювані облаштували виробництво підакцизних товарів в орендованому цеху, де незаконно виготовляли алкогольні напої та розливали їх у пластикову тару без марок акцизного податку. У подальшому продукцію реалізовували через заздалегідь підшукані торговельні точки у місті.

Правоохоронці провели 35 обшуків. У результаті за місцем виготовлення та у точках збуту вилучили понад 2 тис. літрів фальсифікованого алкоголю, обладнання для виготовлення та пакувння продукціїї, а також транспортний засіб. 

 Незаконна діяльність тривала з травня 2024 року до березня 2025 року. За результатами експертних досліджень встановлено, що вилучені алкогольні напої не відповідають державним стандартам та є небезпечними для життя і здоров’я людей.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної та Криворізької південної окружної прокуратур організатору та чотирьом учасникам організованої групи повідомлено про підозру. Всім підозрюваним обрано запобіжні заходи: організатору — тримання під вартою, іншим — домашній арешт.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых