Кривий Ріг під атакою БпЛА: ситуація станом на ранок 22 січня контрольована

07:42, 22 янв 2026 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Є поранена, пошкоджений приватний будинок, усі служби міста працюють у штатному режимі. Про це повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

У ніч проти та вранці 22 січня ворог спрямував на Кривий Ріг безпілотники. Внаслідок атаки частково зруйновано одноповерховий приватний будинок, виникла пожежа, яку оперативно ліквідували рятувальники. Поранення отримала 70-річна жінка — їй надано всю необхідну медичну допомогу. Повітряна тривога в місті триває, мешканців закликають не ігнорувати сигнали небезпеки.

У Криворізькому районі обстрілів не зафіксовано. Натомість у Нікопольському районі ворог атакував дронами Нікополь та Покровську громаду — обійшлося без жертв і постраждалих.

Для мешканців, чиї будинки та квартири постраждали від учорашнього ракетного удару, сьогодні з 08:00 до 17:00 працює штаб допомоги. Там можна отримати будівельні матеріали (ОСБ, плівку та інші), а також подати заяви на матеріальну допомогу від міста. Допомогу обіцяють надати всім, хто її потребує.

У Кривому Розі всі комунальні служби, громадський транспорт, лікарні та соціальні установи працюють у штатному режимі.

Також повідомляється, що сьогодні о 12:00 у виробничих цілях відбудеться плановий вибух у кар’єрі «№2-біс» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (Інгулецький та Центрально-Міський райони). Вибух контрольований, причин для занепокоєння немає.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых