Росія атакує Україну: за добу зафіксовано понад 3,5 тисячі обстрілів та 278 бойових зіткнень
Українські захисники успішно відбили атаки на всіх напрямках, зокрема на Південно-Слобожанському та Покровському фронтах
Станом на 17 грудня 2025 року розпочалася 1 393-тя доба повномасштабної війни РФ проти України. Протягом минулої доби українські війська зафіксували 278 бойових зіткнень, 74 авіаційні удари, 3 729 обстрілів, зокрема 75 із реактивних систем залпового вогню, а також 3 523 атаки дронами-камікадзе.
Найгарячіші напрямки бойових дій:
-
Північно-Слобожанський та Курський – 15 атак відбиті, 138 обстрілів;
-
Південно-Слобожанський – 9 атак відбиті поблизу Приліпки, Синельникового та околиць;
-
Куп’янський – 24 атаки відбиті;
-
Лиманський – 27 атак, ворог намагався прорвати оборону;
-
Покровський – 82 атаки відбиті поблизу Котлине, Удачного, Покровська та навколишніх сіл.
Інші напрямки, включно з Краматорським, Костянтинівським, Олександрівським, Гуляйпільським та Оріхівським, також зазнали атак, але українські війська успішно відбили більшість штурмових дій.
На Придніпровському напрямку боєзіткнень не зафіксовано, а на Волинському та Поліському – ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Українські захисники продовжують стійко утримувати позиції, завдаючи значних втрат окупантам і забезпечуючи стабільність на фронтах.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
Збила дитину на переході — суддю з Кривого Рогу судитимуть за ДТП із тяжкими наслідками
14:42, 30 апр 2026
На Дніпропетровщині викрили адміністраторку ТГ-каналу, яка повідомляла позиції Сил оборони
14:49, 30 апр 2026
16:15, 30 апр 2026

КОММЕНТАРИИ — 0